2Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi, shumë shpejt pritet të lansojë një këngë të re.

Është studio e “Don Arban”, që do sjellë projektin e ri të këngëtares në fjalë.

“Muzike dhe redbull deri ne mengjes , kenge te reja po vijne @iamdonarbas”, ka shkruar Leonora në foton që shihni, teksa ka qenë duke punuar për këngën e re.

Jep komentin tuaj

te komentuar

Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2014!