29Aktorja Teuta Krasniqi ka treguar se si e ka rregulluar shtëpinë e saj për festat e fundvitit. Ajo ka pozuar bashkë me vajzën e saj Tara që duket e lumtur, por këtë fundvit Tara do të festojë pa babin e saj, kurse Teuta pa bashkëshortin Bleron nga i cili u nda javë më parë

Teuta Krasniqi është gati për festën e Vitit të Ri, bashkë me vajzën e saj.

Ajo e ka dekoruar shtëpinë si një princeshë për vajzën e saj derisa ka ftuar për një fotosesion fotografin Norik Uka, i cili ka bërë fotografi brenda shtëpisë së tyre.

“Përgatitjet e vitit të ri në shtëpinë tonë të ëmbël :-))). Norik Uka faleminderit pafund, për fotot e mrekullueshme dhe shumë të dashura për ne, të lumshin duart:-))) Tara, mami dhe Bora :-))) Gëzuar :-)))”, ka shkruar Teuta në faqen e saj zyrtare në Facebook.

Jep komentin tuaj

te komentuar

Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2014!