12
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Nina Agdal: Edhe e bukur, edhe muskuloze!

Ajo ka një figurë të mrekullueshme, por modelja Nina Agdal ka dëshmuar që nevojitet shumë punë për ta mbajtur atë në formë. Modelja 22-vjeçare ka postuar një fotografi, në të cilën shihet e zhveshur More...

11
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Fshehu miliona euro, ILDKP kallëzim penal ndaj gjyqtarit Gjin Gjoni

Inspektoriati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka kallëzuar penalisht gjyqtarin e Gjykatës së download (1)Apelit Tiranë njëkohësisht dhe anëtar i KLD-së Gjin Gjoni. Sipas ILDKP Gjoni akuzohet More...

10
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Ekspertët shqiptarë tërheqin zemrën e Ilia Karelit

Prokurori dhe një ekspert i mjekësisë morën këtë të mërkurë në dorëzim në Athinë zemrën e Ilia Karelit, të burgosut shqiptar i cili u torturua për vdekje në burgun e Nigritas. Sipas GSH, lajmi është More...

99
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Dafina Zeqiri dëshiron një Cadillac të viteve 40-ta

Të kesh dëshira është normale, por ndonjëherë disa dëshira janë habitëse. Një nga këto dëshira të çuditshme ka shprehur edhe këngëtarja Dafina Zeqiri e cila ka shkruar në rrjetin social se dëshiron More...

8
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

IKSHP: Uji është i pijshëm

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKDSHP) Bazuar në rezultatet e monitorimit të ujit për pije në Prishtinë, të bëra sot, të dhënat laboratorike për parametrat kimik rezultojnë More...

7
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Kurti: Thaçi po lejon Tribunalin pasi beson se s’do të përfundojë aty

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje” Albin Kurti ka thënë para deputetëve të Kuvendit të Kosovës se sikur kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi të mos donte, Tribunali nuk do të bëhej. Sipas tij More...

6
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Vendet më të qeta në botë, Kosova e 72-ta

Indeksi Global i Paqes ka publikuar listën e vendeve ku mund të jetosh më qetë. Shteti ynë Kosova zë vendin e 72-të në listën e vendeve më të qeta në botë. Shqipëria renditet e 69-ta, Maqedonia dhe More...

5
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

EULEX: Aktakuzë për shkelje të fshehtësisë së procedurës

Një prokuror ndërkombëtar nga Prokuroria Speciale e Kosovës (PSRK) sot e ka parashtruar një aktakuzë kundër dy të pandehurve në Gjykatën Themelore në Mitrovicë, ka njoftuar misioni i Bashkimit Evropian More...

4
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Meta në Tetovë: Të shtojmë bashkëpunimin ekonomik Shqipëri – Maqedoni

Kryeparlemntari i Shqipërisë Ilir Meta ka vizituar sot Zonën e Lirë Ekonomike në Tetovë. Ai e vlerësoi këtë zonë dhe tha se qëllimi i vizitës së tij ka të bëjë me mundësinë e investimit të biznesmenëve More...

3
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Fullani: Ekonomia kaloi një vit të vështitë, duhet më shumë kujdes

Viti 2013 ishte mjaft i vështirë për ekonominë shqiptare, tha sot Guvernatori Ardian Fullani gjatë prezantimit në Komisionin e Ekonominë dhe Financave të Raportit Vjetor për vitin që shkoi. Sipas të dhënave More...

Most Popular Posts

Kerko lajmet :

Kategorit e lajmeve

Nese nuk hapen videot

Kliko buttonin me posht qe te hapet video.. .
Page Speed 49 queries in 3.040 seconds.
counter easy hit