21
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Aurela: Ja ç’më shkruajnë fansat

Aurela Gaçe ndihet e lumtur pasi ka marrë një mesazh fantastik nga një fanse e saj. Duket se kjo e ka lumturuar pa masë këngëtaren nga Vlora sa e ka publikuar menjëherë mesazhin e marrë. Ajo e shoqëron More...

20
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Nuk hesht Dhurata Ahmetaj

Këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj e cila ditë më parë e ka lansuar projektin e saj më të ri ‘If you like it’, si duket po i bie të përballet me shumë fjalë e komente jo të favorshme për të. Edhe More...

19
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

A do të pritet në Beograd një këngëtar shqiptar si Colici në Tiranë?!

Labinot Tahiri është përfshirë në grupin e këngëtarëve që kanë reaguar rreth pjesëmarrjes së këngëtarit serb, Zdravko Colic, në festivalin “Kënga ime” në Tiranë. Më poshtë mund të lexoni More...

18
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Goran Bregovic ka pasuri milionëshe në Paris

Parisi, qyteti i dashurisë dhe i shkëlqimit është vendi ku këngëtari i njohur serb ka një pasuri disa milionëshe. Në qendër të qytetit siç transmeton scandal.rs gjendet një ndërtesë e lartë disa More...

17
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Vitet nuk ia lënë shenjë Gjyste Vulajt (Foto)

Gjyste Vulaj mban epitetin e ndër këngëtareve më seksi të estradës tonë. Ajo edhe pse nënë e dy fëmijëve dhe tashmë në prag të 40-ve, vazhdon të ketë një trup të bukur, sikurse një vajze 20 vjeçare.    More...

16
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Nuk është vetë Kim e famshme për të pasmet e saj!(foto)

Motra e saj, Kim, është e famshme për të pasmet seksi. Por duket se edhe Kourtney Kardashian mund të rivalizojë mirë të motrën në këtë drejtim.35- vjeçarja u fotografua duke pushuar në Las Vegas me More...

15
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Kur ke këmbë si Elvana Gjata… (Foto)

Këmbët e Elvana Gjatës përmenden edhe në një këngë. “Elvana me këmbët e gjata…”. Sot ajo ka postuar një foto në Instagram përmes së cilës arsyetohet çdo kompliment që i bëhet këngëtares More...

14
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Si humbi peshë Britney Spears?

Këngëtarja e njohur Britney Spears ka arritur që trupin e vet ta transformojë për një kohë shumë të shkurtër. E si arriti këtë rezultat pop këngëtarja, këtë e ka zbuluar trajneri i saj personal, More...

12
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Mediat holandeze vlerësojnë “Superstitious” të Vesa Luma

U be disa dite qe eshte lancuar video e single-it me te fundit “Superstitious” nga Vesa Luma ne bashkepunim me rapperin Shqipetar qe jeton ne Hollande,Jon Tarifa. Mbreteresha Shqipetare e Pop-it,ka zgjedhur More...

11
By genta On Wednesday, April 23rd, 2014
0 Comments

Dafina Zeqiri habit me dëshirat e saj

Dëshirat e tyre janë të shumta e nganjëherë edhe të habisin. Ndonëse tashmë publiku më shumë se kurrë mund të dijë çdo gjë për idhujt e tyre përmes faqeve zyrtare të këngëtarëve nëpër rrjete More...

Most Popular Posts

Kerko lajmet :

Kategorit e lajmeve

Nese nuk hapen videot

Kliko buttonin me posht qe te hapet video.. .
Page Speed 49 queries in 0.944 seconds.
counter easy hit