Ballina LAJME Bregu kandidate për të drejtuar PD-në. Ish- ministrja flet për garën

Bregu kandidate për të drejtuar PD-në. Ish- ministrja flet për garën

327
0
SHPËRNDAJE

Bregu kandidate për të drejtuar PD-në. Ish- ministrja flet për garën

sh-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu tha sot në “Zonë e Lirë” se ajo nuk do të jetë kandidate për kreun e PD-së
“Do mbështesë kandidatin që do të sfidojë Bashën në të vërtetë dhe të jetë një emër i dalë nga kritikët e Bashës dhe jo një i vendosur sa për një garë farsë.

Unë vet nuk do të kandidoj. Më vjen keq që e parashikova këtë humbje. Kur unë flisja për humbjen, kolegët e mi ulnin kokën në mbledhje grupi”, tha Bregu