Kur asisti është më perfekt se goli(video)

36

Një asistim perfekt në futboll është parë mbrëmë në kampionatin suedez. Në ndeshjen mes Goteborg dhe Atvidaberg, futbollisti Sam Larsson shënoi një gol dhe bëri dy asiste. Ngë tri gjërat e mira që i bëri ai, njëri nga ta ishte thjeshtë perfekt. Larson bëri një asistim maestral duke futur në grackë pesë futbollist mysafir për More...

by genta | Published 1 day ago
35
By genta On Friday, April 18th, 2014
0 Comments

Vdes lojtari i West Ham United

Sulmuesi i ri i West Ham United, Dylan Tombides ka vdekur sot në moshën 20 vjeçare. Njëri nga talentët më premtues të skuadrës londineze ka humbur betejën me sëmundjen e kancerit. Talenti australian kishte More...

34
By genta On Friday, April 18th, 2014
0 Comments

Transferi i parë për Juven

Sipas së përditshmes italiane “La Repubblica”, Senad Luliç do të jetë përforcimi i Juventusit për krahun e majtë të mesfushës. Mbrojtës-mesfushori boshnjak i Lazios duket se e ka pranuar ofertën More...

21
By genta On Thursday, April 17th, 2014
0 Comments

Gotze zbulon skuadrën e re të Marco Reus!

Mario Gotze ka dhënë një deklaratë interesante për të ardhmen e ish bashkëlojtarit te tij te Dortmund, Marco Reus. Mesfushori i Bayern Munchen ka thënë se Reus do të kaloi te Manchester United. “Kur More...

20
By genta On Thursday, April 17th, 2014
0 Comments

Krizë pas krize te Barcelona!

Eliminimi nga Liga e Kampionëve, rrëzimi nga pozita e liderit në La Liga dhe humbja në finalen e kupës nuk janë të vetmet gjëra që Barca ka humbur këtë edicion. Skuadra e Tata Martinos do të jetë deri More...

35
By genta On Thursday, April 17th, 2014
0 Comments

Interi shfaq interes për Granit Xhakën

Pavarësisht arritjes së akordit me Cruzeiro për Nilton, Interi ka në mendje përforcime të tjera për mesfushën. Hipotezat për Obi Mikel e Casemiro qëndrojnë ende, por sipas “La Gazzetta dello Sport”, More...

19
By genta On Thursday, April 17th, 2014
0 Comments

Guardiola mezi pret finalen e Kupës

Pep Guardiola pranon se Bayerni nuk ishte në firmën më të mirë në fitoren 5-1 të Kupës ndaj Kaiserslautern, por është i kënaqur me shpirtin luftarak të treguar nga lojtarët. Vetëm tre ditë pas disfatës More...

18
By genta On Thursday, April 17th, 2014
0 Comments

Ancelotti: Mungesa e Ronaldos na motivoi

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, thotë se mungesa e Cristiano Ronaldos e ndihmoi skuadrën e tij të shënojë fitore në finalen e Kupës së Mbretit ndaj Barcelonës. Portugezi mungoi në Clasico për More...

17
By genta On Thursday, April 17th, 2014
0 Comments

Xabi: Goli i Bale, i mahnitshëm (video)

Mesfushori i Real Madridit, Xabi Alonso, ka lavdëruar autorin e golit të fitores, Gareth Bale. Bale shënoi një gol të shkëlqyeshëm individual, duke ndihmuar Real Madridin të fitojë 2-1 ndaj Barcelonës More...

43
By genta On Wednesday, April 16th, 2014
0 Comments

Milan 15,7 milionë euro humbje

Në selinë e re në rrugën “Aldo Rosi”, Asamblea e Aksionarëve të Milanit aporovoi bilancin e shoqërisë deri në dhjetor të vitit 2013 por gjtihashtu zgjodhi edhe këshillin e ri administrativ të klubit. Kuqezinjtë More...

Most Popular Posts

Kerko lajmet :

Kategorit e lajmeve

Nese nuk hapen videot

Kliko buttonin me posht qe te hapet video.. .
Page Speed 64 queries in 1.534 seconds.
counter easy hit