Ballina SHOWBIZ Befason Adelina, shfaqet e pa depiluar (Foto)

Befason Adelina, shfaqet e pa depiluar (Foto)

249
0
SHPËRNDAJE

Befason Adelina, shfaqet e pa depiluar (Foto)

Këngëtarja Adelina Tahiri ka postuar një foto.Ajo duket pa grim dhe me ka ekspozuar gjoksin
Aq e hapur sa ishte bluza asaj mund ti shihni edhe pjesën e ndërsjetullave.Adelina nuk qenka kujdesur për qimet e tepërta.Herën tjetër, kujdes Adelinë!