Ballina SHOWBIZ Pas aksidentit, shfaqet ‘Xhesika’

Pas aksidentit, shfaqet ‘Xhesika’

280
0
SHPËRNDAJE

Ky lajm për bukuroshen e “O Sa Mirë” të njohur tashmë si “Xhesika”, ka shqetësuar një pjesë të mirë të fansave, por që më pas po e njëjta ka deklaruar gjendja e saj është mirë, dhe se bëhet fjalë për një aksident të vogël.

Nuk ka vonuar shumë, dhe ‘Xhesika’ është lajmëruar edhe me një fotografi të ‘nxehtë ‘ në InstaStory.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaq të pasmet gjersa është ulur pranë një pishine.

Aktorja dhe modelja Nitaj vazhdon të jetë ndër trupat më tërheqës.