Ballina SPORTI SHQIPTAR Reali shet 3 ‘yje’ për të nënshkruar me dyshen Hazard-Mbappe

Reali shet 3 ‘yje’ për të nënshkruar me dyshen Hazard-Mbappe

280
0
SHPËRNDAJE

Reali shet 3 ‘yje’ për të nënshkruar me dyshen Hazard-Mbappe

Eden Hazard dhe Kylian Mbappe janë dy objektivat kryesore të merkatos së Real Madridit.

Trajneri i “Los Blancos”, Zinedine Zidane ka në kokë një plan pasi për të kryer këto dy blerje të bujshme ai do të shesë dyshen Alvaro Morata- James Rodriguez, shkruan tabloidi britanik “The SUN”, raporton SYRI.net.

Por Florentino Perez do të vendosë në dispozicion plot 250 milionë sterlina (285 milionë euro) ndërsa në shitje do të nxirret edhe sulmuesi Mariano Diaz.