Ballina LAJME Fier, sekuestrohet gomonia 10 metra e gjatë, dyshohet se do të përdorej...

Fier, sekuestrohet gomonia 10 metra e gjatë, dyshohet se do të përdorej për trafik droge

11
0
SHPËRNDAJE

Policia në Fier ka sekuestruar një gomone, e cila dyshohet se do përdorej për të trafikuar droge.

Gomonia e braktisur, 10 metra e gjatë dhe e pajisur me dy motorë u gjet e fshehur ne Pishporo.

Ka qenë policia kufitare e Vlorës që ka pikasur gomonen gjatë kontrollit mes zonës së Vlorës dhe Fierit.

Ka nisur hetimet për të identifikuar pronarin e gomones.

14 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)