Ballina LAJME Pasi u divorcuan vite më parë, çifti i njohur botëror ribashkohen sërish

Pasi u divorcuan vite më parë, çifti i njohur botëror ribashkohen sërish

10
0
SHPËRNDAJE

Aktorët e njohur Jennifer Aniston dhe Brad Pitt bënë bujë kur u divorcuan në vitin 2005 pas një martese prej vitesh, e cila u rrënua pasi Bradi u dashurua gjatë xhirimeve të filmit “Mr & Mrs. Smith” me Angelina Jolie.

Image result for jennifer aniston and brad pitt

Pas divorcit të bujshëm të Angelinës dhe Bradit vetëm disa kohë më parë dhe ndarjes së Aniston nga Justin Theroux, duket se dyshja kanë rigjetur rrugën për tek njëri-tjetri.

Revista amerikane “Star” ka konfirmuar rikthimin e këtij çifti, e cila është bazuar në burimet pranë çiftit, duke shkruar se aktori George Clooney ka ndihmuar në ribashkimin e tyre.

Sipas Star, dyshja janë takuar fshehurazi ndërsa lidhjen duan ta mbajnë ende të fshehtë, për shkak se Aniston ka pak kohë që ka lajmëruar divorcin.

The post Pasi u divorcuan vite më parë, çifti i njohur botëror ribashkohen sërish appeared first on Zonë E Lirë.