Ballina LAJME VIDEO/ Presidenti Ilir Meta shfaqet i qeshur në mesin e misseve

VIDEO/ Presidenti Ilir Meta shfaqet i qeshur në mesin e misseve

10
0
SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta është shfaqur paraditen e kësaj të henë në mesin e misseve.

Bëhet fjalë për vajzat e “Miss Shqipëria 2018” me të cilat është takuar në Liqenin e Banjës në Cërrik.

Ata kanë pozuar sëbashku.

Më poshtë zonelire.al sjellë video dhe foto:

@ilirmeta.faqjazyrtare Miss Shqiperia 2018

A post shared by Zone e Lire (@zoneelire.al) on

Kënaqësi të takoja sot, në liqenin e mrekullueshëm të Banjës në Cërrik, konkurrentet për kurorën e “Miss Shqipëria 2018”…

Gepostet von Ilir Meta am Montag, 14. Mai 2018

The post VIDEO/ Presidenti Ilir Meta shfaqet i qeshur në mesin e misseve appeared first on Zonë E Lirë.